Asus Monitor 27 cali VG27WQ3B QHD
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
966.40
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_958703
Opis
TUF Gaming VG27WQ3B to 27-calowy zakrzywiony monitor do gier QHD (2560 x 1440) 1500R z ultraszybką częstotliwością odświeżania 180 Hz i czasem reakcji 0,5 ms (minimalnym) dla niezwykle wciągającej rozgrywki. Posiada ekskluzywną technologię Extreme Low Motion Blur i AMD FreeSync, aby wyeliminować efekt smużenia i rozrywania obrazu. Ponadto obejmuje również 90% gamy kolorów DCI-P3, zapewniając doskonały kontrast i realistyczne kolory.
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 180 HZ I CZAS REAKCJI 0,5 MS (MIN.)
TUF Gaming VG27WQ3B zapewnia oszałamiającą grafikę z każdego kąta dzięki krzywiźnie 1500R, która zapewnia, że każdy punkt jest w równej odległości od oczu. Częstotliwość odświeżania 180 Hz dziesiątkuje opóźnienia i rozmycia ruchu, aby dać Ci przewagę w strzelankach pierwszoosobowych, wyścigach, strategiach czasu rzeczywistego i grach sportowych. Ta ultraszybka częstotliwość odświeżania pozwala grać przy najwyższych ustawieniach wizualnych i pozwala Ci natychmiast reagować na to, co jest na ekranie więc będziesz mógł zadać pierwszy cios.
SYNCHRONIZACJA ADAPTACYJNA
Wysoki zakres dynamiki
Dzięki technologii HDR kolory są żywsze, a kontrast wyższy w porównaniu do tradycyjnych monitorów.
Ekstremalnie niski rozmycie ruchu
Zmienny Overdrive
Intuicyjne sterowanie
Szeroka łączność
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
VG27WQ3B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 1500 R
Czas reakcji 0.5 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 5 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty TUV
Certyfikaty AMD FreeSync
Certyfikaty FSC Mix
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 23 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja
  • obsługi Karta gwarancyjna
  • Śrubokręt w kształcie litery L
Kolor Czarny
Wysokość 367 mm
Wysokość z podstawą 456 mm
Szerokość 610 mm
Głębokość 80 mm
Głębokość z podstawą 193 mm