Producenci
Asus Monitor 27 cali VU279CFE-G VU IPS 100Hz HDMI USB-C 15W
Opis
VU279CFE-P
- 27-calowa matryca IPS FHD z częstotliwością odświeżania 100 Hz zapewnia płynne efekty podczas oglądania filmów i casualowej rozgrywki.
- Szerokie możliwości połączeń, w tym USB-C z obsługą trybu DP alt i dostarczaniem zasilania z mocą 15 W i portem HDMI.
- Regulowany filtr światła niebieskiego z certyfikacją TÜV Rheinland i technologia ASUS Flicker free zapewniają komfort podczas oglądania.
- Zgodność ze zrównoważonym rozwojem dzięki zastosowaniu papierowych opakowań i energooszczędnej wydajności ze spełnieniem norm środowiskowych.
- Możesz wybrać jedną z czterech opcji kolorystycznych, przy czym każda z nich jest wyjątkowa: Quiet Blue, Green Grey, Oat Milk i Rose Clay.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | VU279CFE-P |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.88 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 109 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Różowy |
| Wysokość | 363 mm |
| Wysokość z podstawą | 484 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Głębokość z podstawą | 202 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Waga z podstawą | 4.8 kg |