Asus Monitor 27 cali VZ27EHF-W
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
651.60
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_892233
Opis
VZ27EHF-W
  • 27-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) IPS ze stylowym, ultracienkim profilem i grubością zaledwie 6,5 mm
  • Częstotliwość odświeżania SmoothMotion 100 Hz i czas MPRT 1 ms zapewniają płynne wrażenia wizualne bez łez, umożliwiając VRR (zmienna częstotliwość odświeżania)
  • Możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA, co pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
VZ27EHF-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.89 mm
Plamka matrycy 0.311 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 300:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 110 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 100 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty TUV
Certyfikaty EPEAT
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 17 W
Klasa energetyczna D
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Zasilacz
  • Kabel zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
Kolor Biały
Wysokość 356.7 mm
Wysokość z podstawą 433.5 mm
Szerokość 612.3 mm
Głębokość 38.5 mm
Głębokość z podstawą 209.8 mm