Producenci
Asus Monitor 27 cali VZ27EHF
Opis
VZ27EHF
- 27-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) IPS ze stylowym, ultracienkim profilem i grubością zaledwie 6,5 mm
- Częstotliwość odświeżania SmoothMotion 100 Hz i czas MPRT 1 ms zapewniają płynne wrażenia wizualne bez łez, umożliwiając VRR (zmienna częstotliwość odświeżania)
- Możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA, co pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku
- Certyfikat TUV Rheinland dotyczący technologii Flicker Free i Low Blue Light zapewniający komfortowe wrażenia podczas oglądania
Dane techniczne
| Model | VZ27EHF |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.89 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 356.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 433.5 mm |
| Szerokość | 612.3 mm |
| Głębokość | 38.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.8 mm |
| Waga | 3.1 kg |
| Waga z podstawą | 3.5 kg |