Asus Monitor 27 cali XG27ACMG IPS HDMI USBC 1ms 270Hz
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_948163
Opis
ROG Strix XG27ACMG
ROG Strix XG27ACMG - monitor gamingowy z USB Type-C - 27 cali 2560 x 1440, 270Hz OC (powyżej 144 Hz), 1 ms (od szarego do szarego), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync Compatible (w przygotowaniu), DisplayWidget Center, gniazdo do statywu, HDR, Aura Sync.
  • Gamingowy monitor 27-calowy 2560 x 1440 HDR z ultraszybkim odświeżaniem ekranu z częstotliwością 270Hz (OC), zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki.
  • DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień i monitora za pomocą myszki.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
ROG Strix XG27ACMG
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.74 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 400 cd/m²
Jasność HDR 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 270 Hz
Częstotliwość pozioma min. 27 kHz
Częstotliwość pozioma max. 415 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 270 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TUV
Certyfikaty AMD FreeSync Premium
Certyfikaty FSC Mix
Certyfikaty G-SYNC
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 26 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Przewód zasilający
  • Naklejka ROG
  • Skrócona instrukcja obsługi
Kolor Czarny
Wysokość 367.2 mm
Wysokość z podstawą 509.6 mm
Szerokość 613.7 mm
Głębokość 89.8 mm
Głębokość z podstawą 218.8 mm