Asus Monitor 27 cali XG27AQMR
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_868549
Opis
Rog Strix XG27AQMR
  • 27-calowy monitor WQHD (2560 x 1440) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 300 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
  • Kompatybilność z G-Sync i technologia FreeSync Premium Pro zapewniają płynną rozgrywkę
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
Rog Strix XG27AQMR
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 333.72 mm
Obszar widzialny w poziomie 590.42 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 350 cd/m²
Jasność HDR 600 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 300 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 255 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 300 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 23 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Raport wstępnej kalibracji kolorów
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Zasilacz
  • Kabel zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Etui ROG
  • Naklejka ROG
  • Kabel USB 3.0
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 367.12 mm
Wysokość z podstawą 509.32 mm
Szerokość 614.81 mm
Głębokość 60.12 mm
Głębokość z podstawą 264.93 mm