Producenci
Asus Monitor 27 cali XG27AQMR
Opis
Rog Strix XG27AQMR
- 27-calowy monitor WQHD (2560 x 1440) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 300 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Szybka technologia IPS zapewnia czas reakcji 1 ms (GTG) dla ostrych efektów wizualnych w grach z dużą liczbą klatek na sekundę
- Kompatybilność z G-Sync i technologia FreeSync Premium Pro zapewniają płynną rozgrywkę
- Technologia High Dynamic Range (HDR) zgodna z DisplayHDR 600 w połączeniu z gamą kolorów DCI-P3 zapewnia wyjątkowy kontrast i wydajność kolorów
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia ELMB wraz z kompatybilnością z G-SYNC, zapewniając ostry obraz w grach z dużą liczbą klatek na sekundę
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Rog Strix XG27AQMR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 600 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 300 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 255 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 300 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.12 mm |
| Wysokość z podstawą | 509.32 mm |
| Szerokość | 614.81 mm |
| Głębokość | 60.12 mm |
| Głębokość z podstawą | 264.93 mm |
| Waga | 4.37 kg |
| Waga z podstawą | 7.31 kg |