Producenci
Asus Monitor 27 cali XG27UCG IPS-F 4K 160-320Hz
Opis
XG27UCG
ROG Strix XG27UCG - Monitor gamingowy z dwoma trybami - 27 cali, 3840 x 2160, dwa tryby pracy (4K 160 Hz lub FHD 320 Hz), 1 ms (od szarego do szarego), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync Compatible (w przygotowaniu), DisplayWidget Center, gniazdo do statywu, HDR, Aura Sync.
- Monitor gamingowy z 27-calową matrycą 4K UHD (3840 x 2160) z wszechstronnymi dwoma trybami pracy (4K przy 160 Hz lub FHD przy 320 Hz).
- Technologia ASUS Fast IPS umożliwia uzyskanie czasu reakcji na poziomie 1 ms (od szarego do szarego) dla ostrego obrazu podczas rozgrywki i wysokich wartości FPS.
- ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) zapewnia funkcję ELMB w połączeniu ze zmienną częstotliwością odświeżania, eliminując efekty ghostingu i tearingu (powidoków oraz rwania obrazu) - dla uzyskania doskonałej ostrości efektów wizualnych przy wysokiej liczbie klatek animacji na sekundę.
- Pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 w 95% wraz z zaawansowaną technologią śledzenia skali szarości od ASUS to specyfikacje zapewniające płynniejszą gradację kolorów i spójność.
- DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień i monitora za pomocą myszki.
- USB Type-C z trybem DP Alt umożliwia Ci podłączenie swoich urządzeń bez wielu zalegających kabli.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | XG27UCG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.34 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 160 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 27 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 356 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 320 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367 mm |
| Wysokość z podstawą | 510 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Głębokość z podstawą | 219 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Waga z podstawą | 6.6 kg |