Asus Monitor 27 cali XG27WCMS ROG FHD 280Hz HDMI
Dostępność: brak towaru
Producent: Asus
Kod produktu: 1_930014
Opis
ROG Strix XG27WCMS
ROG Strix XG27WCMS - monitor gamingowy z USB Type-C - 27 cali 2560 x 1440, ekran zakrzywiony, 280 Hz (podkręcenie), 1 ms (od szarego do szarego), Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, FreeSync Premium, DisplayWidget Center, gniazdo do statywu, HDR
  • Gamingowy monitor z zakrzywioną 27-calową matrycą 2560 x 1440 HDR z ultraszybkim odświeżaniem ekranu z możliwością podkręcenia do częstotliwości 280 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki
  • DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień i monitora za pomocą myszki
  • USB Type-C z trybem DP Alt umożliwia Ci podłączenie swoich urządzeń bez wielu zalegających kabli
Użyteczność w nowym wydaniu
Zapewnij sobie lepsze wrażenia gamingowe z monitorem ROG Strix XG27WCMS, doskonale wykonanym pod kątem maksymalnej użyteczności i wydajności. Ciesz się pełną immersją w płynnej, realistycznej grafice w rozdzielczości 1440p, z częstotliwością odświeżania na poziomie do 280 Hz przy podkręceniu i błyskawicznym czasem reakcji 1 ms. Łatwo pokonasz wyzwania dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji, a ponadto rozszerzysz swoje opcje łączności dzięki wszechstronnemu portowi Type-C, który zapewnia Ci wiodącą i wygodną metodę łączności.
Niezrównana doskonałość wizualna
Niezawodna szybkość i precyzja
Niemal całkowicie wyeliminowane opóźnienia i rozmycie obrazu w ruchu dzięki częstotliwości odświeżania 280 Hz przy podkręceniu i błyskawicznemu czasowi reakcji 1 ms (od szarego do szarego). Kombinacja ta gwarantuje płynność i responsywność podczas rozgrywki, zapewniając Ci przewagę w grach o szybkiej akcji, takich jak strzelanki pierwszoosobowe (FPS), gry wyścigowe i gry strategiczne czasu rzeczywistego. Reaguj natychmiastowo na akcję wyświetlaną na ekranie i z pewnością siebie oddawaj decydujące strzały.
Granie bez efektów rozrywania klatki i powidoków
Żywe kolory, sprawdzone fabrycznie
Elastyczne możliwości połączeń
Korzyści zapewniane przez AI
Kompaktowa konstrukcja, komfort dzięki ergonomii
Możliwość łatwego dostosowania ustawień
Model
XG27WCMS
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast VA
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.736 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 1500 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Częstotliwość odświeżania 280 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 362 kHz
Częstotliwość pionowa min. 60 Hz
Częstotliwość pionowa max. 240 Hz
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty TUV
Certyfikaty AMD FreeSync Premium
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 31.4 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Przewód zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Naklejka ROG
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 37 cm
Wysokość z podstawą 39 cm
Szerokość 61.1 cm
Głębokość 9.2 cm
Głębokość z podstawą 21.9 cm
Waga 4.5 kg
Waga z podstawą 7.2 kg
Pozostałe parametry
  • Kąt nachylenia: +20° ~ -5°
  • Obrót: +35° ~ -35°
  • Regulacja wysokości : 0~120mm