Producenci
Asus Monitor 27 cali XG27WCS DP+HDMI+TYPE C
Opis
ROG Strix XG27WCS
ROG Strix XG27WCS Monitor do gier z USB Type-C, 27 cali 2560x1440, zakrzywiony, 180 Hz (powyżej 144 Hz), 1 ms (GTG), Fast VA, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, FreeSync, DisplayWidget Center, gniazdo statywu, HDR
- 27-calowy zakrzywiony monitor do gier HDR o rozdzielczości 2560 x 1440 i ultraszybkiej częstotliwości odświeżania 180 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Technologia ASUS Fast VA zapewnia czas reakcji 1 ms (GTG) dla ostrej grafiki w grach i dużej liczby klatek na sekundę
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia ELMB wraz ze zmienną częstotliwością odświeżania, eliminując ghosting i rozrywanie obrazu, zapewniając ostry obraz w grach przy dużej liczbie klatek na sekundę
- Gama kolorów DCI-P3 w 95% z zaawansowaną technologią śledzenia skali szarości firmy ASUS zapewnia płynniejszą i jednolitą gradację kolorów
- DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień monitora za pomocą myszy
- Dzięki USB typu C z trybem DP Alt, możesz podłączyć swoje urządzenie w sposób uporządkowany
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | XG27WCS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 265 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync |
| Certyfikaty | FSC Mix |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22.5 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 39 cm |
| Szerokość | 61.1 cm |
| Głębokość | 9.2 cm |
| Głębokość z podstawą | 21.9 cm |
| Waga | 4.4 kg |
| Waga z podstawą | 7.1 kg |