Producenci
Asus Monitor 31,5 cali PA32DC
Opis
Dane techniczne
| Model | ProArt OLED PA32DC |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.58 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.92 mm |
| Plamka matrycy | 0.182 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 0.1 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 38 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 466.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 626.9 mm |
| Szerokość | 735.4 mm |
| Głębokość | 54.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 245 mm |
| Waga | 12.14 kg |
| Waga z podstawą | 7.6 kg |