Asus Monitor 31.5 cala PG32UCDM QD-OLED 4K 240Hz 0.03ms DP HDMIx2 USB-C USBx3 Regulacja wysokości H:0-80mm
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_930019
Opis
ROG Swift OLED PG32UCDM
  • Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG32UCDM matryca 32" (widoczna powierzchnia ekranu 31,5 cala) QD-OLED 4K (3840 x 2160), 240 Hz, 0,03 ms od szarego do szarego (GTG), obsługa G-SYNC, niestandardowy radiator, powłoka z grafenu, funkcja jednolitej jasności, 99% pokrycie przestrzeni barw DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia kolorów, Type-C 90 W oraz ASUS DisplayWidget Center
  • Monitor gamingowy z 32-calową matrycą QD-OLED 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji od szarego do szarego (GTG) 0,03 ms, zapewniający wyjątkowo wciągającą rozgrywkę
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
PG32UCDM
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 31.5''
Typ matrycy QD OLED
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 394.73 mm
Obszar widzialny w poziomie 699.48 mm
Plamka matrycy 0.182 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 0.03 ms
Jasność 450 cd/m²
Jasność HDR 1000 cd/m²
Kontrast dynamiczny 1 500 000:1
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 255 kHz
Częstotliwość pionowa min. 24 Hz
Częstotliwość pionowa max. 240 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 3 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 42 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 430 mm
Wysokość z podstawą 579 mm
Szerokość 718 mm
Głębokość 74 mm
Głębokość z podstawą 274 mm