Producenci
Asus Monitor 31.5 cala VP32AQ
Opis
VP32AQ
- 31. 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440) z szerokim kątem widzenia IPS 178°, zapewniający ostry i wciągający obraz.
- Obsługa HDR-10 w celu zwiększenia jasnych i ciemnych obszarów, zapewnia realistyczne wrażenia wizualne.
- Rozbudowane możliwości podłączenia, w tym DisplayPort, HDMI, wbudowany moduł 2W x 2 głośniki stereo.
- 75Hz z technologią Adaptive-Sync/FreeSync, aby animować treści z szybką akcją i wyeliminować rozrywanie ekranu.
- Monitory ASUS Eye Care wyposażone są w technologie Flicker-free i Low Blue Light z certyfikatem TÜV Rheinland, które zapewniają komfort oglądania.
- Obsługuje zarówno technologię Adaptive-Sync w przypadku kart graficznych NVIDIA GeForce, jak i FreeSync w przypadku kart graficznych AMD Radeon. Kompatybilny z kartami NVIDIA GeForce GTX z serii 10, GTX z serii 16, RTX z serii 20 i nowsze karty graficzne.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | VP32AQ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.688 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.112 mm |
| Plamka matrycy | 0.272 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 32 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 423.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 485.7 mm |
| Szerokość | 714.6 mm |
| Głębokość | 50.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 201.8 mm |
| Waga | 6.2 kg |
| Waga z podstawą | 7.82 kg |