Producenci
Asus Monitor 32 VG32VQR HDMI*2+DP
Opis
TUF Gaming VG32VQR zakrzywiony monitor do gier HDR 31,5 cala WQHD (2560x1440), 165 Hz, Extreme Low Motion Blur Sync, Adaptive-sync, Freesync Premium, 1 ms (MPRT), DisplayHDR 400, WCG.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | VG32VQR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 mm |
| Plamka matrycy | 0.272 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 222 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 90 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 425.68 mm |
| Wysokość z podstawą | 580.83 mm |
| Szerokość | 713.38 mm |
| Głębokość | 96.26 mm |
| Głębokość z podstawą | 233.41 mm |
| Waga | 5.83 kg |
| Waga z podstawą | 9.13 kg |