Asus Monitor 32 cala PA32UCX-PK
Dostępność: na wyczerpaniu
Producent: Asus
Kod produktu: 1_738784
Opis
  • Wiodąca na świecie wartość różnicy kolorów delta-E (E)
Model
PA32UCX-PK
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 398.52 mm
Obszar widzialny w poziomie 708.48 mm
Plamka matrycy 0.1845 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 600 cd/m²
Jasność HDR 1200 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 100 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 109 kHz
Częstotliwość pozioma max. 142 kHz
Częstotliwość pionowa min. 29 Hz
Częstotliwość pionowa max. 65 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 3.0
Gniazda we/wy 2 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x Thunderbolt 3
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty FCC Class A
Certyfikaty ErP
Certyfikaty CU
Certyfikaty J-MOSS
Certyfikaty FCC Class B
Certyfikaty PSE
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Certyfikaty CE
Certyfikaty TUV
Certyfikaty ISO 9241-307
Certyfikaty VCCI
Certyfikaty CB
Certyfikaty KCC
Certyfikaty RCM
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty WEEE
Certyfikaty WHQL
Certyfikaty MEPS
Certyfikaty CCC
Certyfikaty BSMI
Certyfikaty CEL
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 58.67 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Kabel Thunderbolt 3
  • Przewód zasilający
  • Przewód DisplayPort
  • Kabel USB-C
  • Skrócony przewodnik
  • Kabel HDMI
  • Karta gwarancyjna
Kolor Czarny
Wysokość 426 mm
Wysokość z podstawą 470 mm
Szerokość 727 mm
Głębokość 93 mm
Głębokość z podstawą 240 mm