Producenci
Asus Monitor 32 cala PA32UCX-PK
Opis
- 32-calowy wyświetlacz 4K HDR dla profesjonalistów z 1152-strefowym podświetleniem mini-LED o maksymalnej jasności 1200 cd/m2
- Prawdziwe 10-bitowe kolory z technologią Quantum-dot zapewniają 89% Rec. 2020, 99,5% Adobe RGB, 99% DCI-P3 i 100% przestrzeni kolorów sRGB dla wyjątkowej wierności kolorów
- Obsługa wielu formatów HDR (Dolby Vision, HDR-10, HLG) zapewnia realistyczne wrażenia i elastyczność
- Wiodąca na świecie wartość różnicy kolorów delta-E (E)
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PA32UCX-PK |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 398.52 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 708.48 mm |
| Plamka matrycy | 0.1845 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Jasność HDR | 1200 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 109 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 142 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 29 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 65 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x Thunderbolt 3 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | J-MOSS |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | RCM |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | WHQL |
| Certyfikaty | MEPS |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | CEL |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 58.67 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 426 mm |
| Wysokość z podstawą | 470 mm |
| Szerokość | 727 mm |
| Głębokość | 93 mm |
| Głębokość z podstawą | 240 mm |
| Waga | 9.7 kg |
| Waga z podstawą | 14.64 kg |