Producenci
Asus Monitor 32 cale PA329CRV
Opis
ProArt PA329CRV
- Wyświetlacz HDR o przekątnej 31,5 cala i rozdzielczości 4K (3840 x 2160) z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim polu widzenia 178°
- Szeroka gama kolorów z 98% pokryciem DCI-P3
- Calman zweryfikowany z fabryczną kalibracją dla doskonałej dokładności kolorów Delta E < 2
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DP przez USB-C z zasilaniem 96 W, DisplayPort (MST), HDMI i koncentrator USB
- Smukły profil i mniejsza podstawa są również dostępne z możliwością montażu na ścianie, co pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku
- Ergonomiczna konstrukcja z regulacją nachylenia, obrotu, obrotu i wysokości zapewnia wygodę oglądania
- Zielony Zrównoważony Rozwój: opakowania papierowe i energooszczędne normy środowiskowe
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PA329CRV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.23 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.3 mm |
| Plamka matrycy | 0.182 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | Calman Verified |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26.22 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 419.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 617.67 mm |
| Szerokość | 713.8 mm |
| Głębokość | 44.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 240 mm |
| Waga | 6.7 kg |
| Waga z podstawą | 9.9 kg |