Asus Monitor 32 cale PA32UCG-K
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_772786
Opis
  • Obsługa wielu formatów HDR, w tym Dolby Vision, HDR10 i Hybrid Log-Gamma (HLG)
  • FreeSync Premium Pro 48~120 Hz o zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) - idealny dla twórców gier
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
PA32UCG-K
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 398.52 mm
Obszar widzialny w poziomie 708.48 mm
Plamka matrycy 0.1845 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 1000 cd/m²
Jasność HDR 1600 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 1 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 180 kHz
Częstotliwość pozioma max. 264 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 120 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 2 x Thunderbolt 3
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 55 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 426 mm
Wysokość z podstawą 470 mm
Szerokość 727 mm
Głębokość 93 mm
Głębokość z podstawą 240 mm