Asus Monitor 32 cale PA32UCR-K IPS HDMI DP USB-C
Dostępność: na wyczerpaniu
Producent: Asus
Kod produktu: 1_828228
Opis
  • Port USB C obsługuje sygnał DisplayPort, transfery danych i dostarczanie zasilania z mocą maksymalnie 80 W do zewnętrznych urządzeń, a wszystko to za pośrednictwem jednego kabla
  • Dołączony system kalibracji X-rite i1 Display Pro
Doskonałe pomysły nabierają realizmu w HDR
Efekty wizualne z ogromnym bogactwem detali
Głębsze odcienie czarne, jaśniejsze odcienie białe
Zapewnij sobie całkiem nowe wrażenia wizualne
Model
PA32UCR-K
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32"
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.1845 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 400 cd/m²
Jasność HDR 1000 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 100 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Częstotliwość pozioma min. 40 kHz
Częstotliwość pozioma max. 144 kHz
Częstotliwość pionowa min. 30 Hz
Częstotliwość pionowa max. 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 3 x USB 3.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 46 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Kabel zasilający
  • Stojak
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Kabel USB-C
  • Karta gwarancyjna
  • Kalibrator X-rite i1 Display Pro
Kolor Czarny
Wysokość z podstawą 604.15 mm
Szerokość 726.88 mm
Głębokość z podstawą 245 mm