Asus Monitor 32 cale PA32UCXR 4K PRO ART
Dostępność: średnia ilość
Producent: Asus
Kod produktu: 1_908799
Opis
Monitor Mini-LED o mocy 1600 nitów z wbudowanym kolorymetrem zapewniającym najwyższy realizm
Głębsza czerń, jaśniejsza biel
Wizualizacje z nienagannym poziomem szczegółowości
Samokalibracja
Ciesz się realistycznymi kolorami
Wiodąca w swojej klasie wierność kolorów
Technologia ASUS Smart HDR
Łączność z wieloma urządzeniami
PA32UCXR oferuje dwa porty Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 i dwa porty HDMI 2.0, co zapewnia kompatybilność z obecnymi i przyszłymi wyświetlaczami i urządzeniami peryferyjnymi. Jeden z portów Thunderbolt 4 oferuje moc do 90 W do ładowania urządzeń, a także możliwość połączenia szeregowego kilku wyświetlaczy za pośrednictwem jednego portu, bez konieczności stosowania koncentratora lub przełącznika. PA32UCXR zawiera również gniazdo słuchawkowe i koncentrator USB.
Certyfikacja środowiskowa
Ekologiczne opakowanie
Funkcje energooszczędne
Materiały przyjazne dla środowiska
Model
ProArt PA32UCXR
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32"
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 398.52 mm
Obszar widzialny w poziomie 708.48 mm
Plamka matrycy 0.1845 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 1000 cd/m²
Jasność HDR 1600 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 1 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 2 x Thunderbolt 4
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 3.1
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty Energy Star
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 46.62 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Osłona monitora
  • Przewód zasilający
  • Podstawka z szybkozłączką
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Kabel Thunderbolt 4
  • Kabel USB-C na A
  • Karta gwarancyjna
  • Karta powitalna
Kolor Czarny
Wysokość 445 mm
Wysokość z podstawą 601 mm
Szerokość 727 mm
Głębokość 90 mm
Głębokość z podstawą 245 mm