Producenci
Asus Monitor 32 cale PG32UQXR
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PG32UQXR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 398.52 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 708.48 mm |
| Plamka matrycy | 0.1845 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Jasność HDR | 1000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 160 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 352 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 160 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 441 mm |
| Wysokość (maks.) | 541 mm |
| Wysokość z podstawą | 471 mm |
| Szerokość | 726 mm |
| Głębokość | 95 mm |
| Głębokość z podstawą | 279 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Waga z podstawą | 10.8 kg |