Asus Monitor 32 cale PG32UQXR
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_877228
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
PG32UQXR
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 398.52 mm
Obszar widzialny w poziomie 708.48 mm
Plamka matrycy 0.1845 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 1 ms
Jasność 400 cd/m²
Jasność HDR 1000 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 160 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 352 kHz
Częstotliwość pionowa min. 24 Hz
Częstotliwość pionowa max. 160 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty AMD FreeSync Premium
Standard VESA 100 x 100
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 441 mm
Wysokość (maks.) 541 mm
Wysokość z podstawą 471 mm
Szerokość 726 mm
Głębokość 95 mm
Głębokość z podstawą 279 mm