Producenci
Asus Monitor 32 cale VA32UQSB
Opis
VA32UQSB
- 31,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) z IPS i szerokim kątem widzenia 178° zapewniającym ostry i wciągający obraz
- Szerokie możliwości połączeń, w tym dwa złącza HDMI, DisplayPort i koncentrator USB
- Obsługa HDR-10 w celu uwydatnienia jasnych i ciemnych obszarów, zapewnia realistyczne wrażenia wizualne
- Ergonomiczna konstrukcja z regulacją nachylenia, obrotu, obrotu i wysokości zapewnia wygodę oglądania
- Monitory ASUS Eye Care są wyposażone w certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light, które zapewniają komfort oglądania
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | VA32UQSB |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.23 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.31 mm |
| Plamka matrycy | 0.182 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 110 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 423.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 594.1 mm |
| Szerokość | 714.6 mm |
| Głębokość | 53 mm |
| Głębokość z podstawą | 264.9 mm |
| Waga | 6.22 kg |
| Waga z podstawą | 9.34 kg |