Producenci
Asus Monitor 34 cale PA34VCNV
Opis
PA34VCNV
- Zakrzywiony wyświetlacz IPS o przekątnej 34,1 cala i proporcjach 21:9 3800R o konstrukcji bezramkowej
- Międzynarodowy standard kolorów 100% sRGB i 100% Rec. Szeroka gama kolorów 709
- Calman zweryfikowany i fabrycznie skalibrowany pod kątem doskonałej dokładności kolorów Delta E < 2
- Rozbudowane opcje łączności, w tym DisplayPort przez USB-C z zasilaniem 96 W, łączenie łańcuchowe DisplayPort, HDMI, koncentrator USB i port LAN RJ45 dla największej elastyczności
- Ergonomiczna konstrukcja z możliwością regulacji nachylenia, obrotu i wysokości zapewnia wygodę oglądania
- Zielony zrównoważony rozwój: opakowania papierowe i energooszczędne standardy środowiskowe
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | PA34VCNV |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34.1'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 334.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 799.8 mm |
| Plamka matrycy | 0.2325 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 3800 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26.9 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 369.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 439.2 mm |
| Wysokość (maks.) | 569.2 mm |
| Szerokość | 817.2 mm |
| Głębokość | 91.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 240 mm |
| Waga | 7.8 kg |
| Waga z podstawą | 10.8 kg |