Producenci
Asus Monitor 38 cali PG38UQ
Opis
ROG Swift PG38UQ
- 38-calowy monitor do gier 4K UHD (3840 x 2160) z częstotliwością odświeżania 144 Hz i technologią Adaptive-Sync zapewniającą superpłynne efekty wizualne w grach
- Technologia ASUS Fast IPS zapewnia czas reakcji 1 ms (GTG) dla ostrych efektów wizualnych w grach z dużą liczbą klatek na sekundę
- Technologia High Dynamic Range (HDR) z certyfikatem DisplayHDR 600 i profesjonalną gamą kolorów 98% DCI-P3 zapewnia wyjątkowy kontrast i wydajność kolorów
- HDMI 2.1 obsługuje granie w natywnej rozdzielczości 4K 120 Hz bez podpróbkowania chrominancji (4:4:4) na PlayStation 5 i Xbox Series X
- Rozbudowane opcje połączeń, w tym DisplayPort 1.4 z Display Stream Compression (DSC), HDMI 2.1, koncentrator USB i gniazdo statywu na górze monitora
- Kompatybilny z NVIDIA G-SYNC i zawiera technologię AMD FreeSync Premium Pro i VESA AdaptiveSync144Hz, aby zapewnić superpłynny obraz bez rozrywania obrazu i niskie opóźnienia
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PG38UQ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 38'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 473.04 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 840.96 mm |
| Plamka matrycy | 0.219 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 50 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 255.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 583.9 mm |
| Szerokość | 861 mm |
| Głębokość | 47.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 522.2 mm |
| Waga | 9.04 kg |
| Waga z podstawą | 10.23 kg |
| Jasność HDR | 600 cd/m² |