Producenci
Asus Monitor 47,5 cali PG48UQ
Opis
ROG Swift OLED PG48UQ
Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG48UQ 47,5 cali, 4K, OLED, 138 Hz (po podkręceniu), 0,1 ms (od szarego do szarego), kompatybilność z G-SYNC, powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni, dostosowany radiator, jednolita jasność, 98% DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia barw, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4
- Monitor gamingowy z 47,5-calową matrycą OLED 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 138 Hz (po podkręceniu), opracowany pod kątem zapewnienia immersyjnej rozgrywki.
- Zapewnia ekstremalną czerń, wysoką postrzeganą jasność i ultraszybki czas reakcji 0,1 ms, z 98% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 i różnicą w wyświetlaniu kolorów Delta E
Dane techniczne
| Model | ROG Swift OLED PG48UQ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 47,5'' |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 591.84 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1052.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.27405 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 0.1 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Jasność HDR | 1000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 135 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 138 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 311 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 138 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 300 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 612 mm |
| Wysokość z podstawą | 686 mm |
| Szerokość | 1068 mm |
| Głębokość | 40 mm |
| Głębokość z podstawą | 266 mm |
| Waga | 15 kg |
| Waga z podstawą | 16.2 kg |