Asus Monitor PA27UCX-K
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_747891
Opis
  • 27-calowe mini podświetlenie LED z 4K HDR,
  • USB-C obsługuje sygnał, transfer danych, a zasilacz zapewnia do 60W mocy dla urządzeń zewnętrznych
  • W zestawie X-rite i1 Display Pro
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
ProArt PA27UCX-K
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.34 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.16 mm
Plamka matrycy 0.155 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 350 cd/m²
Jasność HDR 1000 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 1 000 000:1
Częstotliwość pozioma min. 40 kHz
Częstotliwość pozioma max. 144 kHz
Częstotliwość pionowa min. 30 Hz
Częstotliwość pionowa max. 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 4 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Certyfikaty ISO 9241-307
Certyfikaty CB
Certyfikaty PSE
Certyfikaty CCC
Certyfikaty BSMI
Certyfikaty CE
Certyfikaty VCCI
Certyfikaty KCC
Certyfikaty WEEE
Certyfikaty ErP
Certyfikaty CU
Certyfikaty KC
Certyfikaty J-MOSS
Standard VESA 100 x 100
Klasa energetyczna G
Pobór mocy 46 W
Kolor Czarny
Wysokość 367.15 mm
Wysokość z podstawą 424.5 mm
Szerokość 625.2 mm
Głębokość 91.27 mm
Głębokość z podstawą 228.8 mm