Producenci
Asus Monitor PA27UCX-K
Opis
- 27-calowe mini podświetlenie LED z 4K HDR,
- Technologia ASUS Off-Axis Contrast Optimization redukuje efekty halo o 80% i zapewnia 7-krotne zwiększenie współczynnika kontrastu dla ciemnych części obrazu podczas oglądania ekranu pod kątem.
- Obsługa wielu formatów HDR (Dolby Vision, HDR-10, HLG) zapewnia realistyczne wrażenia i elastyczność
- USB-C obsługuje sygnał, transfer danych, a zasilacz zapewnia do 60W mocy dla urządzeń zewnętrznych
- W zestawie X-rite i1 Display Pro
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProArt PA27UCX-K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.34 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 1000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 40 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 144 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | KC |
| Certyfikaty | J-MOSS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | G |
| Pobór mocy | 46 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.15 mm |
| Wysokość z podstawą | 424.5 mm |
| Szerokość | 625.2 mm |
| Głębokość | 91.27 mm |
| Głębokość z podstawą | 228.8 mm |
| Waga | 7.6 kg |
| Waga z podstawą | 11.5 kg |