Asus Monitor ROG Strix 27 cali XG27ACS-W IPS-F HDMI DP USB-C
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Producent: Asus
Kod produktu: 1_925728
Opis
ROG Strix XG27ACS-W
Monitor do gier ROG Strix XG27ACS-W USB Type-C 27-calowy 2560x1440, 180 Hz (powyżej 144 Hz), 1 ms (GTG), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, kompatybilny z G-Sync, DisplayWidget Center, gniazdo statywowe, HDR
  • 27-calowy monitor do gier o rozdzielczości 2560 x 1440 HDR i ultraszybkiej częstotliwości odświeżania 180 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
  • DisplayWidget Center umożliwia łatwą regulację ustawień monitora za pomocą myszy
Model
XG27ACS-W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.66 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.74 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 350 cd/m²
Jasność HDR 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TUV
Certyfikaty AMD FreeSync
Certyfikaty FSC Mix
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 23.1 W
Klasa energetyczna F
Kolor Biały
Wysokość 367.1 mm
Wysokość z podstawą 512.9 mm
Szerokość 641.8 mm
Głębokość 60.1 mm
Głębokość z podstawą 218.8 mm