Producenci
Asus Monitor ROG Strix 31.5 cala XG32VC
Opis
- 31,5-calowy zakrzywiony monitor do gier WQHD (2560 x 1440) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 170 Hz (overclocking), zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Czas reakcji 1 ms (MPRT) wraz z synchronizacją adaptacyjną, eliminującą rozrywanie, zapewniając ostry obraz w grach z dużą liczbą klatek na sekundę.
- Obsługuje zarówno Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce, jak i Freesync Premium z kartami graficznymi AMD. Kompatybilny z NVIDIA GeForce GTX z serii 10, GTX 16, RTX 20 i nowszymi kartami graficznymi
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) umożliwia ELMB razem z kompatybilnością z G-SYNC, eliminując zjawy i rozrywanie, zapewniając ostry obraz w grach z dużą liczbą klatek na sekundę.
- Technologia High Dynamic Range (HDR) z profesjonalną gamą kolorów zapewnia kontrast i wydajność kolorów zgodnie z certyfikatem DisplayHDR 400
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | XG32VC |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 mm |
| Plamka matrycy | 0.277 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 250 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 426 mm |
| Wysokość z podstawą | 452 mm |
| Szerokość | 713 mm |
| Głębokość | 118 mm |
| Głębokość z podstawą | 279 mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Waga z podstawą | 9.3 kg |