Producenci
Asus Monitor ROG Swift 49 cali PG49WCD OLED
Opis
- 49-calowy, zakrzywiony, superszerokokątny (5120 x 1440) monitor do gier QD-OLED z częstotliwością odświeżania 144 Hz i czasem reakcji 0,03 ms, zapewniający wciągającą rozgrywkę
- Wysoka percepcyjna jasność szczytowa na poziomie 1000 nitów (3% ekranu z włączonym HDR), pokrycie gamy DCI-P3 na poziomie 99% i różnica kolorów Delta E < 2 dla zdumiewającej wydajności HDR
- Wbudowany ROG Smart KVM automatycznie przełącza pojedynczą klawiaturę i mysz pomiędzy dwoma urządzeniami, bez dodatkowego sprzętu i oprogramowania a nawet kopiuje pliki pomiędzy urządzeniami poprzez złącze USB 3.2
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ROG Swift OLED PG49WCD |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 339.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1196.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Jasność HDR | 1000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 233 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 119.64 mm |
| Szerokość | 371.7 mm |
| Głębokość | 155.4 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Waga z podstawą | 11.7 kg |