Producenci
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ
Opis
ROG Swift Pro PG248QP monitor do rozgrywek e-sportowych, NVIDIA G-SYNC, 24,1-calowy ekran FHD, 540 Hz w trybie przetaktowania (powyżej 360 Hz), matryca Esports-TN, narzędzie NVIDIA Reflex Analyzer, ULMB 2, regulowana podstawka, kodek ESS, DisplayHDR 400
- 24,1-calowy monitor gamingowy FHD (1920 x 1280) Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) , przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Najszybsza na świecie matryca TN, technologia matryc E-TN zapewnia o około 50% większą responsywność w porównaniu do konwencjonalnych matryc TN
- Regulowana podstawka z wysuwanymi nóżkami sprawia, że urządzenie zajmuje mało miejsca
- Technologia NVIDIA G-SYNC Ultra Low Motion Blur 2 (ULMB 2) zapewnia lepszą redukcję efektu motion blur (rozmycia obrazu w ruchu), zapewniając efektywną wyrazistość wyświetlanego ruchu na poziomie ponad 2000 Hz
- NVIDIA Reflex Analyzer umożliwia dokładne pomiary opóźnienia systemowego
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ROG Swift Pro PG248QP |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24.1" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 298.08 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 535.68 mm |
| Plamka matrycy | 0.277 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 0.2 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Jasność HDR | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 540 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 255 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 330.4 mm |
| Wysokość (maks.) | 502 mm |
| Wysokość z podstawą | 392 mm |
| Szerokość | 557 mm |
| Głębokość | 85.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 255 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| Waga z podstawą | 7.5 kg |