Producenci
Asus Monitor TUF Gaming 27 cali VG27VQ3B HDMIx2+DP GAMING Czarny/1ms/EU
Opis
TUF Gaming VG27VQ3B monitor gamingowy 27 cali, Full HD, ekran zakrzywiony, 180 Hz, ELMB SYNC, FreeSync, czas reakcji 1 ms, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center
- Monitor gamingowy z 27-calowym ekranem Full HD o zakrzywieniu 1500R, z ultraszybkim odświeżaniem ekranu na poziomie 180 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki
- Czas reakcji 1 ms (GTG) zapewnia płynną rozgrywkę, a technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) SYNC pozwala jeszcze bardziej zredukować powidoki i snużenie
- Technologia FreeSync Premium zapewnia superpłynne wrażenia gamingowe pozbawione efektu tearingu (rozrywania klatki), standardowo oferując funkcję VRR (zmiennej częstotliwości odświeżania).
- Technologia Shadow Boost poprawia jakość obrazu w ciemnych strefach, rozjaśniając określone sceny bez nadmiernego naświetlania jasnych obszarów
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | TUF Gaming VG27VQ3B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | Fast VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 225 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367 mm |
| Wysokość z podstawą | 456 mm |
| Szerokość | 610 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Głębokość z podstawą | 193 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |