Asus Monitor TUF Gaming 27 cali VG27VQ3B HDMIx2+DP GAMING Czarny/1ms/EU
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
852.60
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_937330
Opis
TUF Gaming VG27VQ3B monitor gamingowy 27 cali, Full HD, ekran zakrzywiony, 180 Hz, ELMB SYNC, FreeSync, czas reakcji 1 ms, 90% DCI-P3, DisplayWidget Center
  • Monitor gamingowy z 27-calowym ekranem Full HD o zakrzywieniu 1500R, z ultraszybkim odświeżaniem ekranu na poziomie 180 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
TUF Gaming VG27VQ3B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.312 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.888 mm
Plamka matrycy 0.311 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 225 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 17 W
Klasa energetyczna D
Kolor Czarny
Wysokość 367 mm
Wysokość z podstawą 456 mm
Szerokość 610 mm
Głębokość 80 mm
Głębokość z podstawą 193 mm