Producenci
Asus Monitor TUF Gaming VG328QA1A 32 cale
Opis
- 31,5-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) z częstotliwością odświeżania podkręconą do 170 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Czas reakcji 1 ms (MPRT) zapewnia płynną rozgrywkę, a technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB ) jeszcze bardziej redukuje smużenie i rozmycie ruchu
- FreeSync Premium zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu, domyślnie włączając VRR (zmienną częstotliwość odświeżania).
- Shadow Boost poprawia szczegóły obrazu w ciemnych obszarach, rozjaśniając sceny bez prześwietlania jasnych obszarów
- Wyjście Full HD (1920 X 1080) przy 120 Hz na PS5 i Xbox Series X/S
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | TUF Gaming VG328QA1A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.85 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 698.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.363 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 195 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23.5 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 426.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 497.2 mm |
| Szerokość | 716.2 mm |
| Głębokość | 58 mm |
| Głębokość z podstawą | 213.8 mm |
| Waga | 5.9 kg |
| Waga z podstawą | 6.8 kg |