Producenci
Asus Monitor VG249Q1R
Opis
- 23,8-calowy monitor do gier Full HD (1920 x 1080) z ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz (OC), zaprojektowany dla profesjonalnych graczy i wciągającej rozgrywki
- Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) zapewnia czas reakcji 1 ms (MPRT) wraz z adaptacyjną synchronizacją, zapewniając ostry obraz w grach z dużą liczbą klatek na sekundę
- Technologia FreeSync obsługiwana przez porty DP i HDMI zapewniająca zmienne częstotliwości odświeżania dla niskich opóźnień, bez zacinania się i rozdzierania podczas gry
- Shadow Boost poprawia szczegóły obrazu w ciemnych obszarach, rozjaśniając sceny bez prześwietlania jasnych obszarów
- Ekskluzywna funkcja GamePlus, specjalnie zaprojektowana dla wszystkich potrzeb gier
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | VG249Q1R |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 319.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 406.5 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Głębokość | 36.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 213 mm |
| Waga | 3 kg |