Producenci
Asus Monitor ZenScreen MB166CR IPS LED USB-C FHD
Opis
Przenośny monitor USB ASUS ZenScreen MB166CR 16 cali (widoczny 15,6 cala), Full HD, IPS, USB Type-C, Flicker Free, Filtr niebieskiego światła, Powierzchnia przeciwodblaskowa, Podpórka 360°
- Przenośny, przeciwodblaskowy wyświetlacz IPS Full HD o przekątnej 15,6 cala, o ultrasmukłej i cienkiej konstrukcji, pozwala efektywniej pracować w podróży
- Złącze USB typu C (tryb DP Alt) zapewniające wygodę użytkownika i kompatybilność z kompatybilnymi urządzeniami
- Monitory ASUS Eye Care są wyposażone w certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light, aby zapewnić komfortowe wrażenia podczas oglądania
- Automatycznie wykrywaj jego orientację i przełączaj monitor między trybem poziomym i pionowym za pomocą oprogramowania DisplayWidget Center
- Przyjazna dla użytkownika konstrukcja z wbudowanym gniazdem statywu z tyłu i podpórką 360° zapewniającą wszechstronność.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | MB166CR |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Pobór mocy | 5.24 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 225.6 mm |
| Szerokość | 360.1 mm |
| Głębokość | 11.8 mm |
| Waga | 0.78 kg |