Producenci
Asus Monitor gamingowy 42 cale PG42UQ
Opis
ROG Swift OLED PG42UQ
Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG42UQ 41,5 cali, 4K, OLED, 138 Hz (po podkręceniu), 0,1 ms (od szarego do szarego), kompatybilność z G-SYNC, powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni, dostosowany radiator, funkcja jednolitej jasności, 98% DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia barw, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4
- Monitor gamingowy z 41,5-calową matrycą OLED 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 138 Hz (po podkręceniu), opracowany pod kątem zapewnienia immersyjnej rozgrywki
- Zapewnia ekstremalną czerń, wysoką postrzeganą jasność i ultraszybki czas reakcji 0,1 ms, z 98% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 i różnicą w wyświetlaniu kolorów Delta E
- Dostosowany radiator umożliwia nawet o 8% niższe temperatury, co zapewnia wysoką wydajność ekranu OLED przez dłuższy czas
- Przyjazna dla graczy opcjonalna funkcja ustawienia jednolitej jasności zapewnia równomierny poziom jasności
- Powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni redukuje odblaski, zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów i lepsze wrażenia wizualne
- Szerokie opcje połączeń, w tym DisplayPort 1.4 z kompresją strumienia wyświetlania (DSC), HDMI 2.1, koncentratorem USB i gniazdem na statyw umieszczonym na górze monitora
Dane techniczne
| Model | PG42UQ |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 41.5'' |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 517.32 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 919.68 mm |
| Plamka matrycy | 0.2395 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 0.1 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 135 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 138 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 220 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 551.96 mm |
| Wysokość z podstawą | 611.3 mm |
| Szerokość | 932.08 mm |
| Głębokość | 37.38 mm |
| Głębokość z podstawą | 255.4 mm |
| Waga | 13.58 kg |
| Waga z podstawą | 14.77 kg |
| Informacje o gwarancji | 3 lata gwarancji |