Asus Monitor z kamerą 27 cali BE27ACSBK
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Asus
Kod produktu: 1_810843
Opis
BE27ACSBK
  • 27-calowy bezramkowy panel IPS WQHD (2560x1440) z szerokimi kątami widzenia
  • Mikrofon ASUS AI z redukcją szumów zapewnia krystalicznie czystą komunikację głosową
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
BE27ACSBK
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.64 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 5 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 100 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 122 kHz
Częstotliwość pionowa min. 30 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 2 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa 2,0 MPix
Kamera internetowa Tak
Pivot Tak
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Klasa energetyczna F
Pobór mocy 21.3 W
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Kabel zasilający
  • Kabel USB-C
  • Karta gwarancyjna
  • Skrócona instrukcja obsługi
Kolor Czarny
Wysokość 427.3 mm
Wysokość z podstawą 547.8 mm
Szerokość 612.4 mm
Głębokość 56.1 mm
Głębokość z podstawą 259 mm