Producenci
Asus Mysz ROG Chakram X Origin 36000/AURA/RF/BT/Wired/Parcord cable
Opis
Mysz gamingowa Asus ROG Chakram X Origin, łączność w trzech trybach (2,4 GHz RF, Bluetooth, przewodowa), czujnik 36000 DPI, 11 programowalnych przycisków, odłączany joystick, kabel Paracord, czarna
Dane techniczne
| Model | ROG Chakram X Origin |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 11 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 100 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 36000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | USB-C |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 132.7 x 76.6 x 42.8 mm |
| Waga | 123 g |