Producenci
Asus Mysz ROG Gladius III P514 czarna
Opis
Mysz ROG Gladius III P514 czarna
- 19 000 dpi z wiodącym w swojej klasie odchyleniem 1% (specjalnie dostrojone do 26 000 dpi), czujnik optyczny 400 ips i częstotliwość odpytywania 1000 Hz
- Unikalna konstrukcja przycisku obrotowego i dostrojone oprogramowanie do natychmiastowego uruchamiania przycisków bez niechcianych kliknięć
- Ekskluzywna konstrukcja przełącznika Push-Fit Socket II zapewnia zgodność podczas pracy z przełącznikami mechanicznymi i mikroprzełącznikami optycznymi Omron w celu zmiany siły nacisku i wydłużenia żywotności myszy
- Mikroprzełączniki ROG zapewniają stałą siłę kliknięcia i żywotność 70 milionów kliknięć
- Grawerowane laserowo oznaczenia ROG z boku myszy posiadają podświetlenie RGB
- Kabel ROG Paracord i zaokrąglone nóżki myszy wykonane w 100% z PTFE zapewniają szybki i płynny poślizg
- Pięć wbudowanych profili pamięci ułatwia zapisywanie niestandardowych ustawień
- DPI On-The-Scroll bezproblemowa regulacja w locie
- Ekskluzywne oprogramowanie Armoury Crate umożliwia łatwą i intuicyjną konfigurację
Dane techniczne
| Model | ROG Gladius III |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 19000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 123 x 68 x 44 mm |
| Waga | 79 g |