Producenci
Asus Mysz ROG Harpe Ace Extreme Wireless Carbon/BT/RF/USB-C/
Opis
ROG Harpe Ace Extreme
ROG Harpe Ace Extreme to wysokiej klasy, 47-gramowa bezprzewodowa mysz do gier wykonana z kompozytu włókna węglowego, wyposażona w czujnik optyczny ROG AimPoint Pro o rozdzielczości 42 000 dpi i mikroprzełączniki optyczne ROG, a także szklane stopki myszy i wzmacniacz częstotliwości ROG 8000 Hz.
- Struktura z włókna węglowego: mysz ma obudowę wykonaną z włókna węglowego i została skonstruowana przy użyciu precyzyjnej inżynierii
- Profesjonalnie przetestowana, 47-gramowa konstrukcja: kształt myszy opracowany wspólnie z profesjonalistami e-sportu, aby zapewnić stabilność i kontrolę podczas przesuwania i śledzenia
- ROG Polling Rate Booster: prawdziwa bezprzewodowa częstotliwość 8000 Hz
- Czujnik optyczny ROG AimPoint Pro: czujnik optyczny o rozdzielczości 42 000 dpi z ultraprecyzyjnym odchyleniem
Dane techniczne
| Model | ROG Harpe Ace Extreme |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba rolek | 1 |
| Rozdzielczość (maks.) | 42000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Bateria |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 127.5 x 63.7 x 39.6 mm |
| Waga | 47 g |