Producenci
Asus Mysz bezprzewodowa ROG Spatha X P707 19000DPI/AURA/RF
Opis
Mysz gamingowa ROG Spatha X
Bezprzewodowa mysz do gier z łącznością w dwóch trybach (przewodowa / 2,4 GHz) z magnetyczną podstawką ładującą, 12 programowalnymi przyciskami, specjalnie dostrojonym czujnikiem ROG 19.000 dpi, ekskluzywnymi gniazdami przełączników Push-Fit, mikroprzełącznikami ROG, ROG Paracord i oświetleniem Aura Sync RGB
- Programowalna 12-przyciskowa konstrukcja z zaawansowanymi opcjami dostosowywania
- Zwiększona elastyczność graj w przewodowym lub bezprzewodowym trybie RF 2,4 GHz
- Wiodący w branży czujnik optyczny 19 000 dpi oraz częstotliwość 1000 Hz zarówno w trybie 2,4 GHz, jak i przewodowym
- Do 67 godzin pracy na baterii w trybie bezprzewodowym z wyłączonym RGB
- Ekskluzywne, wciskane gniazda przełączników, aby dostosować siłę kliknięcia i przedłużyć żywotność myszy
- Mikroprzełączniki ROG zapewniają stałą siłę kliknięcia i żywotność 70 milionów kliknięć
- Mechanizm obrotowych przycisków dla szybszych i bardziej responsywnych kliknięć myszą
- DPI On-The-Scroll umożliwia bezproblemową regulację dokładności
- ROG Paracord zapewnia szybki i płynny poślizg
- Ekskluzywne oprogramowanie Armoury Crate do intuicyjnej konfiguracji ustawień
Dane techniczne
| Model | ROG Spatha X |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 12 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 19000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Bateria |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 137 x 89 x 45 mm |
| Waga | 168 g |