Producenci
Asus Mysz bezprzewodowa TUF Gaming M4 Wireless 90MP02F0-BMUA00
Opis
Dane techniczne
| Model | TUF Gaming M4 Wireless |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 12000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 126 x 63,5 x 39,6 mm |
| Waga | 62 g |