Producenci
Asus Mysz gamingowa ROG Gladius III 36000 DPI/RF/BT/Wireless/Black
Opis
ROG Gladius III Wireless AimPoint to lekka, 79-gramowa, bezprzewodowa mysz do gier RGB, która jest wyposażona w czujnik optyczny ROG AimPoint o rozdzielczości 36 000 dpi, łączność w trzech trybach, technologię bezprzewodową ROG SpeedNova, wymienne przełączniki myszy, ROG Micro Switches, obrotowy mechanizm przycisków dla 0 opóźnienie kliknięcia ms, ergonomiczna konstrukcja, ROG Paracord, nóżki myszy wykonane w 100% z PTFE, sześć programowalnych przycisków i taśma uchwytu myszy.
- Perfekcyjna precyzja : czujnik optyczny ROG AimPoint o rozdzielczości 36 000 dpi z szybkością 650 obrazów na sekundę i przyspieszeniem 50 g oraz częstotliwością pollingu 1000 Hz
- Klasyczny wygląd z dodatkową lekkością : uznana asymetryczna estetyka serii Gladius, zredukowana do zaledwie 79 gramów
- Łączność w trzech trybach: graj nawet przez 119 godzin dzięki częstotliwości 2,4 GHz o niskim opóźnieniu, sparuj do trzech urządzeń w trybie Bluetooth lub ładuj i graj przez przewodowe złącze USB
- Technologia bezprzewodowa ROG SpeedNova: Zapewnia niskie opóźnienia, niezawodną wydajność bezprzewodową i zoptymalizowane rozwiązanie zasilania w trybie RF 2,4 GHz.
- Push-Fit Switch Socket II : Wymienny przełącznik dla łatwego dostosowania; Gladius III Wireless AimPoint zawiera mikroprzełączniki ROG i jest kompatybilny z innymi 3-pinowymi mechanicznymi i 5-pinowymi optycznymi mikroprzełącznikami
- Antypoślizgowa taśma uchwytu myszy z wzorem ROG : zapewnia użytkownikom pewniejszy chwyt i dodaje odrobinę szyku
- Płynne i szybkie ruchy : ROG Paracord i nóżki myszy wykonane w 100% z PTFE
- Dostępny również w kolorze Moonlight White
- NVIDIA Reflex : Oficjalnie zweryfikowany pod kątem narzędzia NVIDIA Reflex Latency Analyzer do monitorowania reakcji myszy Dowiedz się więcej
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 100 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 36000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 123 x 68 x 44 mm |
| Waga | 79 g |
| Pozostałe parametry |
|