Producenci
Asus Mysz gamingowa Rog Strix Impact III Wireless
Opis
ROG Strix Impact III Wireless to ultralekka, 57-gramowa, kompaktowa mysz do gier, wyposażona w tryby łączności bezprzewodowej ROG SpeedNova i Bluetooth oraz baterię o długim czasie pracy. Czujnik optyczny ROG AimPoint zapewnia precyzyjne śledzenie, a odbiornik ROG Omni umożliwia podłączenie klawiatury i myszy za pomocą jednego klucza sprzętowego.
- Czujnik optyczny ROG AimPoint: czułość 36 000 dpi z wiodącym w branży odchyleniem
Dane techniczne
| Model | ROG Strix Impact III Wireless |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 36000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Bateria |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 x 62 x 39 mm |
| Waga | 72 g |