Producenci
Asus Myszka TUF Gaming M3 Gen II 90MP0320-BMUA00
Opis
Myszka TUF Gaming M3 Gen II 90MP0320-BMUA00
ASUS TUF Gaming M3 Gen II to ultralekka przewodowa myszka gamingowa ważąca 59 gramów, odporna na kurz i wodę w stopniu ochrony IP56, z osłoną antybakteryjną ASUS, sensorem o rozdzielczości 8000 DPI, przełącznikami o żywotności do 60 milionów kliknięć, stopkami z tworzywa PTFE i sześcioma programowalnymi przyciskami.
- Ultralekka, ergonomiczna konstrukcja: urządzenie waży zaledwie 59 gramów, a jego obudowa została specjalnie zaprojektowana dla graczy praworęcznych.
- Sensor optyczny 8000 DPI: zapewnia namierzanie z dokładnością do pojedynczego piksela, a przycisk regulacji DPI umożliwia przełączanie między czterema poziomami czułości w trakcie używania.
- Odporność na kurz i wodę w stopniu ochrony IP56: powłoka ochronna zapewniająca długotrwałą wytrzymałość.
- ASUS Antibacterial Guard: hamuje rozwój bakterii, utrzymując powierzchnię i przyciski myszki w czystości.
- Pełna kontrola: nóżki wykonane z tworzywa PTFE zapewniają szybki i płynny ruch myszki.
- Konfigurowane ustawienia: pełna elastyczność z sześcioma, charakteryzującymi się wyraźnymi reakcjami zwrotnymi, przyciskami programowalnymi i profilami zapisywanymi w trzech slotach w zintegrowanej pamięci.
- Łatwa konfiguracja: oprogramowanie Armoury Crate umożliwia intuicyjną konfigurację i udostępnia niemalże nieskończone możliwości ustawień oświetlenia.
Dane techniczne
| Model | TUF Gaming M3 Gen II |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 8000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 123 x 68 x 40 mm |
| Waga | 59 g |