Producenci
Asus Nagrywarka zewnętrzna 08V1M-U USB-C ultraslim
Opis
Dane techniczne
| Model | ZenDrive V1M |
| Typ napędu | UltraSlim (9,5 mm) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Interfejs | USB-C |
| Funkcja | Zapis płyt DVD |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R DL |
| Odczytywane formaty płyt BluRay | Brak |
| Max. prędkość odczytu CD | 24 x |
| Max. prędkość odczytu DVD-ROM | 8 x |
| Max. prędkość zapisu CD-R | 24 x |
| Max. prędkość zapisu CD-RW | 24 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-RW | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+RW | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R (DL) | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R (DL) | 6 x |
| LightScribe | Nie |
| Kolor przedniego panelu | Czarny |
| Wersja | Box |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Wymiary | 150 x 142 x 14.6 mm |
| Waga | 255 g |