Producenci
Asus Notebook B1500CEAE-BQ1668R i3 1115g4 8/256/int/15
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | B1500CEAE-BQ1668R |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache, up to 4.1 GHz, 2 cores) |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | On-board DDR4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Kolor | Inne |
| Wysokość | 1.94 mm |
| Szerokość | 35.8 mm |
| Głębokość | 23.65 mm |
| Waga | 1.73 kg |