Producenci
Asus Notebook B1502CBA-BQ0382X i7-1255U 16GB/512GB/Windows11 Pro/15,6" gwar. 36 mies NBD
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | B1502CBA-BQ0382X |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1255U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 48 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Granatowy |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 361.6 mm |
| Głębokość | 233 mm |
| Waga | 1.69 kg |