Producenci
Asus Notebook B1502CVA-BQ0095X i5-1335U 16/512/Windows 11 PRO ; 36 miesięcy ON-SITE NBD
Opis
ExpertBook B1 B1502CVA
Przygotowany do występów. Skonfigurowany dla Twojej firmy.
Wyposażona w funkcje przyjazne dla biznesu i moc, seria ASUS ExpertBook B1 oferuje dużą praktyczność dla małych firm, instytucji edukacyjnych i studentów. Dzięki kompaktowej konstrukcji z zawiasem odchylanym o 180°, zabezpieczeniom klasy korporacyjnej, trwałości klasy wojskowej i rozbudowanym możliwościom podłączania, seria ASUS ExpertBook B1 to idealny przenośny partner, który usprawni Twój dzień pracy.
Trwała konstrukcja zorientowana na biznes
- Testowane zgodnie z rygorystycznymi amerykańskimi standardami wojskowymi
- Żywy wyświetlacz NanoEdge o przekątnej 15,6 cala i szerokim kącie widzenia 178°*
- Płaski zawias 180° do sesji współpracy
- Pełnowymiarowa, odporna na zalanie klawiatura typu chiclet z klawiaturą numeryczną
- ASUS ExpertWidget umożliwiający dostosowywanie skrótów klawiaturowych
Wyjątkowa wydajność i łączność
- Do procesora Intel Core i7 13. generacji
- Do 48 GB pamięci RAM i dysk SSD PCIe o pojemności 2 TB
- Wszechstronne porty we/wy, w tym w pełni funkcjonalne USB-C, USB-A i HDMI
- Do Wi-Fi 6E z ASUS WiFi Master Premium
- Dwukierunkowa technologia redukcji szumów ASUS AI
Bezpieczeństwo i możliwości zarządzania klasy korporacyjnej
- Kamera HD+IR*, osłona kamery internetowej i gniazdo blokady Kensington chroniące Twoje dane i prywatność
- TPM 2.0* i czujnik odcisków palców* dla większego bezpieczeństwa
- Kompatybilny z MyASUS dla płynnego zarządzania
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | ASUS ExpertBook B1 B1502CVA-BQ0095X |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1335U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 48 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16GB DDR4 on board |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Granatowy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 361.6 mm |
| Głębokość | 233 mm |
| Waga | 1.69 kg |
| Informacje o gwarancji | 3Y ON-SITE NBD |