Producenci
Asus Notebook B5402CBA-EB0603X i5 1240p 8GB/512GB/14 cali/Windows 11 Pro ; 36 miesięcy ON-SITE NBD
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | B5402CBA-EB0603X |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1240P |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 48 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Brak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stop magnezu |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17.9 mm |
| Szerokość | 323.4 mm |
| Głębokość | 223.1 mm |
| Waga | 1.25 kg |