Producenci
Asus Notebook Chromebook CB1100CKA-GJ0245 Celeron n5100 8GB/64GB/ChromeOS
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | CB1100CKA-GJ0415 |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Taktowanie procesora | 1.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 2.8 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Cache L3 | 4 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Celeron N5100 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 220 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR4X |
| Typ dysku | eMMC |
| Pojemność eMMC | 64 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.2 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 47 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 2-komorowa |
| System operacyjny | Google Chrome OS |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 20.7 mm |
| Szerokość | 294.6 mm |
| Głębokość | 204.9 mm |
| Waga | 1.21 kg |
| Informacje o gwarancji | 5Y OnSite Service (Next Business Day) |