Producenci
Asus Notebook Chromebook CL3001DM2A-R70284- MediaTek Kompanio 520/8GB/64GB/10.5 cali WUXGA/ChromeOS/5Y
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | CL3001DM2A |
| Rodzina procesora | MediaTek Kompanio 520 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 2 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Cache L3 | 1 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Kompanio 520 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 10,51'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR4X |
| Typ dysku | eMMC |
| Pojemność eMMC | 64 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-C |
| Porty wideo | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 38 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 2-komorowa |
| System operacyjny | Google Chrome OS |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 169.2 mm |
| Szerokość | 259.5 mm |
| Głębokość | 9 mm |
| Waga | 0.85 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 5Y OnSite Service(Next Business Day) |