Producenci
Asus Notebook ExpertBook B1502CBA-BQ0148 i3 1215U 8/512/int/noOS/15,6"/ gwar. 36 miesięcy ON-SITE NBD
Opis
ExpertBook B1 (B1502, Intel 12. generacji)
Przygotowany do występów. Skonfigurowany dla Twojej firmy.
- Windows 11 Pro-ASUS rekomenduje Windows 11 Pro dla firm
- Do procesora Intel Core i7 12. generacji
- Do grafiki IntelIris X
- Kompaktowy ekran o przekątnej 15,6 cala
- Funkcje zabezpieczeń klasy korporacyjnej
- MIL-STD 810H Amerykański standard wojskowy
Skonfigurowany dla Twojej firmy
Wyposażony w funkcje i moc przyjazne dla biznesu, ASUS ExpertBook B1 jest idealnym wyborem dla ambitnych firm i inspirujących instytucji edukacyjnych. Dzięki kompaktowej konstrukcji, jasnemu, wyraźnemu wyświetlaczowi o przekątnej 15,6 cala zapewniającemu żywy obraz, a także imponującej wydajności, zabezpieczeniom na poziomie korporacyjnym, wytrzymałości na poziomie wojskowym i rozbudowanym możliwościom łączności, ExpertBook B1 jest idealnym przenośnym partnerem, który wzmocni Twoją firmę.
- Kompaktowa konstrukcja
Wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz NanoEdge i szeroki kąt widzenia 178°, ExpertBook B1 jest przygotowany do zwiększania produktywności w biurze i poza nim. - Potężna wydajność
ExpertBook B1 jest napędzany procesorem Intel Core i7 dwunastej generacji. Jest także wyposażony w maksymalnie 48 GB pamięci RAM i dysk SSD PCI Express (PCIe) o pojemności do 2 TB - dzięki czemu jest gotowy na codzienne zadania biznesowe. - Bezpieczeństwo klasy korporacyjnej
Wyposażony w niezawodne funkcje, takie jak logowanie za pomocą twarzy, czujnik odcisków palców, gniazdo blokady Kensington1, fizyczna osłona kamery internetowej i zabezpieczenia TPM 2.02, ExpertBook B1 zapewnia bezpieczeństwo odpowiednie dla biznesu - zapewniając poważne bezpieczeństwo i ochronę Twojego urządzenia premium oraz bezcennych danych. - Poważnie trwałe
ExpertBook B1 spełnia wiodącą w branży amerykańską normę wojskową MIL-STD 810H3 - oprócz tego, że przeszedł szeroko zakrojone i rygorystyczne testy wewnętrzne, zapewniając gwarancję wyjątkowej ochrony, gdziekolwiek się udasz.
Mobilność w dowolnym miejscu
Dzięki 15,6-calowemu wyświetlaczowi NanoEdge i szerokiemu kątowi widzenia 178° ExpertBook B1 zapewnia doskonałe wrażenia wizualne w każdej sytuacji. Wyświetlacz NanoEdge sprawia, że ExpertBook B1 jest kompaktowy, więc możesz po prostu wsunąć ExpertBook B1 do plecaka i będziesz gotowy na cały dzień pracy w dowolnym miejscu.
Świetna wszechstronna wydajność
Ciesz się wysoką wydajnością ExpertBooka B1 z zaawansowanym procesorem Intel Core 12. generacji, zapewniającym potężną wydajność potrzebną do wykonania zadania. W połączeniu z pamięcią do 48 GB i pojemną pamięcią, Expertbook B1 to laptop biznesowy, który przygotuje Cię do nawet najbardziej intensywnej pracy i zapewni szybki dostęp do potrzebnych treści. Jest także przystosowany do nieprzerwanej łączności, a dzięki eliminującemu zatory Wi-Fi 6E zapewnia szybkie i stabilne połączenie.
- Czujnik odcisków palców
ExpertBook B1 ma wbudowane zabezpieczenia biometryczne z czujnikiem linii papilarnych zapewniającym łatwy dostęp. Wystarczy więc dotknąć przycisku, aby się zalogować nie są wymagane żadne trudne do zapamiętania hasła ani kod PIN! - TPM 2.0
Dyskretny układ TPM 2.0 bezpiecznie przechowuje informacje uwierzytelniające używane przez oprogramowanie, takie jak hasła lub klucze szyfrowania, w celu ochrony ważnych danych i transakcji. Twoje dane pozostają zaszyfrowane, co praktycznie eliminuje ryzyko wycieku w wyniku włamań. - Kamera na podczerwień
Szybkie i bezpieczne logowanie za pomocą twarzy za pomocą kamery na podczerwień, dzięki której możesz zabrać się do pracy bez kiwnięcia palcem. - Osłona prywatności kamery internetowej
Fizyczna osłona zasłania kamerę internetową ExpertBook B1, zapewniając natychmiastową prywatność, gdy nie jest używana.
Porty we/wy
ExpertBook B1 jest wyposażony w porty we/wy zwiększające produktywność. Należą do nich USB Type-A, USB Type-C i wyjście HDMI, a także przewodowa łączność sieciowa z unikalnym adresem MAC ułatwiającym zarządzanie urządzeniem.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | B1502CBA-BQ0148 |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 10 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-1215U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 48 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 8GB DDR4 on board |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ac |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 361.6 mm |
| Głębokość | 233 mm |
| Waga | 1.69 kg |
| Informacje o gwarancji |
|